Forum Motylków - Nasz internetowy Dom

Forum Motylków- Nasz internetowy Dom


πσ†ђΐπφ ΐ$ ΐмρσ$$ΐЫє ₣σг ỷσμ, мỷ ₫єẫг ... !

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie





KOPIOWANIE, POBIERANIE, PRZETWARZANIE ORAZ JAKIEKOLWIEK WYKORZYSTYWANIE INFORMACJI ORAZ DANYCH ZNAJDUJĄCYCH SIĘ NA FORUM DO JAKICHKOLWIEK CELÓW JEST ZABRONIONE I GROZI KONSEKWENCJAMI PRAWNYMI.


AKTUALNIE JEST : ? AKTYWNYCH UŻYTKOWNIKÓW.

OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ - aby dołączyć do forum załóż nowy wątek w "Poczekalni" i napisz post według podanego wzoru.

#1 2014-04-01 17:50:20

paxona

Gość

I want to be a butterfly

1. Czy próbowałaś/eś już kiedyś jakichkolwiek diet? Jeśli tak, to jakich?

Odkąd pamiętam diety są obecne w moim życiu. Stosowałam różne rodzaje, dieta dukana, kopenhaska  itp.
Myślę, że zbyt mało poświęcałam wcześniej im uwagi. Często liczyłam kalorię, najmniej jadłam 500 dziennie, lecz zawsze wydarzyło się coś co mnie złamał. Teraz powróciłam z nową siłą i mobilizacją




2. Kiedy po raz pierwszy miałaś/eś styczność z pro aną?

Kilka miesięcy temu przeczytałam artykuł w gazecie. Stwierdziłam, że jest to coś dla mnie. Zaczęłam czytać i poznawać życie motylków.
Pięknych i idealnych motylków. Chcę być taka jak wy. 


3. Czy byłaś/eś już kiedyś na jakimś forum pro ana? Na jakim?

Nie byłam, ale jestem czytelniczką wielu blogów o tej tematyce. To pierwsze moje zgłoszenie na forum, mam nadzieję, że dzięki wam będę mogła spełnić swoje marzenie.


4. Jak znalazłaś/eś nasze forum i czemu akurat to nas wybierasz?

Zwykły przypadek niestety. Znalazłam stronę na internecie.


5. Jaki jest Twój aktualny wiek i wzrost?

18 lat 166cm

6. Jaka jest Twoja waga *najwyższa *najniższa *obecna *docelowa?

najwyższa- 65kg najniższa - 56kg docelowa- 48kg

7. Czy jesteś pewna/y że wiesz, na czym polega bycie motylkiem i że będziesz w stanie przestrzegać zasad forum?

Jestem tego pewna jak nigdy wcześniej. Będę przestrzegać wszystkich zasad.

8. Czy miewasz czasem napady Bulimii?

Nie.

9. Czy zdarza Ci się samo-okaleczać?

Kiedyś. Już nie.

10. Jakie masz oczekiwania wobec tego forum?

Potrzebuję motywacji, wsparcia. Oczekuję, że znajdę tu osoby, które razem ze mną będą dążyły do perfekcji.

11. Jak rozumiesz pojęcie "pro ana", czym ona dla Ciebie jest i jak patrzysz na tę sprawę?

Jest do dla mnie sposób na przywrócenie wiary w siebie i pewności. Chcę być lekka jak motyl. Ana to moja królowa, chcę się z nią zaprzyjaźnić. Dzięki niej spełnię swoje cele i będę mogła cieszyć się życiem.

#2 2014-04-01 18:38:50

 PoProstuDejwid

ZBANOWANY

Skąd: trójmiasto
Zarejestrowany: 2014-03-21
Posty: 145
Punktów :   
WZROST: 175
WAGA NAJWYŻSZA: 84
WAGA OBECNA: 53,1
WAGA DOCELOWA: 48

Re: I want to be a butterfly

Wszystko fajnie, czytam kolejne odpowiedzi i wszystko wydaje się w porządku, a tu nagle ostatnie pytanie. "Ana to moja królowa". Trochę mnie to zdanie zaniepokoiło. Zabrzmiało to trochę (wybacz, jeśli się mylę) jak: "Tak bardzo chcę mieć anoreksję". Uwierz mi, że wcale nie chcesz.

Wybacz AngelDolfieDoll, że się "rządzę" w recepcji

Offline

#3 2014-04-01 18:46:37

paxona

Gość

Re: I want to be a butterfly

Chcę być chuda, nie chcę schudnąć na chwilę, traktuję pro ana jako styl życia
Moim celem jest zmniejszenie wagi, jeśli uda mi się to osiągnąć w końcu będę szczęśliwa
Wzrośnie moja pewność siebie
Pro ana to moja królowa, bo to teraz najważniejsze w moim życiu
Nie chcę więcej słyszeć, że nie mieszczę się w spodnie
Potrzebuję usłyszeć 'jak ty schudłaś','jesteś motylkiem'.
Chcę się potrafić kontrolować, panować nas sobą i swoim ciałem, to ja wyznaczam sobie granicę
Powstrzymanie się od jedzenia pozwoli mi ćwiczyć moją silną wolę.

#4 2014-04-01 20:13:55

 PoProstuDejwid

ZBANOWANY

Skąd: trójmiasto
Zarejestrowany: 2014-03-21
Posty: 145
Punktów :   
WZROST: 175
WAGA NAJWYŻSZA: 84
WAGA OBECNA: 53,1
WAGA DOCELOWA: 48

Re: I want to be a butterfly

"Pro ana to moja królowa, bo to teraz najważniejsze w moim życiu". To z kolei mnie zaniepokoiło jeszcze bardziej...
Ale nie do mnie należy decydujący głos

Offline

#5 2014-04-01 20:18:50

paxona

Gość

Re: I want to be a butterfly

nie masz się czego obawiać, czekamy na decyzję

#6 2014-04-03 20:28:20

paxona

Gość

Re: I want to be a butterfly

Kiedy podejmiecie decyzję?

#7 2014-04-23 20:58:14

AngelDollfieDoll

Admin

Zarejestrowany: 2014-03-13
Posty: 628
Punktów :   
IMIĘ: Angela
DATA URODZENIA: 17.03.1995
WZROST: 165
WAGA NAJWYŻSZA: 75
WAGA OBECNA: 55
WAGA DOCELOWA: 50
MOTTO: evrthg. begins in our heads.

Re: I want to be a butterfly

Paxona - na forum nie propagujemy anoreksji oraz poglądu, że motylki chcą ją posiadać, żadna z nas o to się nie modli, bo anoreksja to straszna choroba o czym niejedno z nas się przekonało na własnej skórze. Podchodzimy do tematu bardziej rozsądnie a to, co mamy z pro any, to niskie limity kalorii i na pewno to, ze podobają nam się nieco chudsze istotki niż przeciętnie innym ludziom. Żadne z nas natomiast nie chce się wyniszczać, dlatego staramy się nasze limity wykorzystywać w jak najbardziej pożyteczny sposób jedząc w pierwszej kolejności rzeczy, które są niezbędne dla naszego organizmu. Jeśli mielibyśmy przyjąć Cie na forum, musielibyśmy mieć pewność, że nie wywiniesz nam numeru z tygodniową głodówką lub limitem poniżej 600, bo to jest już zagrożeniem dla zdrowia.


https://lh4.googleusercontent.com/-qXPTmVMQBnE/UynTBAs1nXI/AAAAAAAABgU/8lIqu4zcOok/w346-h192/everything_begins_in_our_heads.jpg
http://eu-pphoto0.ask.fm/811/695/059/910003024-1rasb11-8ogp7md99b82ap0/preview/1380123_727693923911897_1914173241_n.jpg

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poke-game.pun.pl www.klasati.pun.pl www.snoopdogg.pun.pl www.warzywko.pun.pl www.taka.pun.pl