Forum Motylków - Nasz internetowy Dom

Forum Motylków- Nasz internetowy Dom


πσ†ђΐπφ ΐ$ ΐмρσ$$ΐЫє ₣σг ỷσμ, мỷ ₫єẫг ... !

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie





KOPIOWANIE, POBIERANIE, PRZETWARZANIE ORAZ JAKIEKOLWIEK WYKORZYSTYWANIE INFORMACJI ORAZ DANYCH ZNAJDUJĄCYCH SIĘ NA FORUM DO JAKICHKOLWIEK CELÓW JEST ZABRONIONE I GROZI KONSEKWENCJAMI PRAWNYMI.


AKTUALNIE JEST : ? AKTYWNYCH UŻYTKOWNIKÓW.

OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ - aby dołączyć do forum załóż nowy wątek w "Poczekalni" i napisz post według podanego wzoru.

#1 2014-04-12 19:05:47

dominika

Gość

nowy początek..

1. Czy próbowałaś/eś już kiedyś jakichkolwiek diet? Jeśli tak, to jakich?
Tak, próbowałam dietę baletnicy, ale wszystko wróciło z nadwyżką, poza tym uważam, że to było głupie, ponieważ, żeby być perfekcyjną trzeba dużo pracować nad ciałem. Obecnie jestem w trakcie diety ABC


2. Kiedy po raz pierwszy miałaś/eś styczność z pro aną?
Myślę, że ok. roku


3. Czy byłaś/eś już kiedyś na jakimś forum pro ana? Na jakim?
Tak, nie pamiętam nazwy.


4. Jak znalazłaś/eś nasze forum i czemu akurat to nas wybierasz?
Byłam na poprzednim, ale nie było już miejsc i tę stronę podrzuciła mi jedna z administratorek


5. Jaki jest Twój aktualny wiek i wzrost?
Za kilka miesięcy 18, 167cm


6. Jaka jest Twoja waga *najwyższa *najniższa *obecna *docelowa?
najwyższa: 59kg   najniższa: 50kg        obecna: 56kg (wiem, wstyd...)      docelowa: 40-45kg


7. Czy jesteś pewna/y że wiesz, na czym polega bycie motylkiem i że będziesz w stanie przestrzegać zasad forum?
Tak. A jeśli nie do końca coś rozumiem to mam nadzieję, że mi pomożecie


8. Czy miewasz czasem napady Bulimii?
Czasami biorę tabletki przeczyszczające gdy zdarzy się "wpadka"


9. Czy zdarza Ci się samo-okaleczać?
Nie.


10. Jakie masz oczekiwania wobec tego forum?
Chciałabym otrzymać wsparcie w dążeniu do celu oraz zrozumienie, ponieważ nie mogę go znaleźć wśród znajomych, którzy uważają, że przecież jestem szczupła..


11. Jak rozumiesz pojęcie "pro ana", czym ona dla Ciebie jest i jak patrzysz na tę sprawę?
Jest czymś, czego podejmują się tylko odważne osoby, które umieją konsekwentnie dążyć do wyznaczonego sobie celu. Dla mnie najważniejsze w życiu to być chudą i zadowoloną ze swojego ciała

#2 2014-04-23 21:05:52

AngelDollfieDoll

Admin

Zarejestrowany: 2014-03-13
Posty: 628
Punktów :   
IMIĘ: Angela
DATA URODZENIA: 17.03.1995
WZROST: 165
WAGA NAJWYŻSZA: 75
WAGA OBECNA: 55
WAGA DOCELOWA: 50
MOTTO: evrthg. begins in our heads.

Re: nowy początek..

na forum nie propagujemy anoreksji oraz poglądu, że motylki chcą ją posiadać, żadna z nas o to się nie modli, bo anoreksja to straszna choroba o czym niejedno z nas się przekonało na własnej skórze. Podchodzimy do tematu bardziej rozsądnie a to, co mamy z pro any, to niskie limity kalorii i na pewno to, ze podobają nam się nieco chudsze istotki niż przeciętnie innym ludziom. Żadne z nas natomiast nie chce się wyniszczać, dlatego staramy się nasze limity wykorzystywać w jak najbardziej pożyteczny sposób jedząc w pierwszej kolejności rzeczy, które są niezbędne dla naszego organizmu.

uważam osobiście, że ABC nie jest najlepszym wyborem i efekt jojo, który przynosi ta dieta, będzie przerażający dla Ciebie oraz niesamowicie frustrujący. Chudnąć trzeba z głową. Jeśli chudnie sie wolno, łatwiej o stabilizacje wagi, dlatego nie można sobie tak na chop siup mieć wszystkiego
Co o tym sądzisz?


https://lh4.googleusercontent.com/-qXPTmVMQBnE/UynTBAs1nXI/AAAAAAAABgU/8lIqu4zcOok/w346-h192/everything_begins_in_our_heads.jpg
http://eu-pphoto0.ask.fm/811/695/059/910003024-1rasb11-8ogp7md99b82ap0/preview/1380123_727693923911897_1914173241_n.jpg

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.taka.pun.pl www.100procentpunx.pun.pl www.snoopdogg.pun.pl www.warzywko.pun.pl www.poke-game.pun.pl