Forum Motylków - Nasz internetowy Dom

Forum Motylków- Nasz internetowy Dom


πσ†ђΐπφ ΐ$ ΐмρσ$$ΐЫє ₣σг ỷσμ, мỷ ₫єẫг ... !

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie





KOPIOWANIE, POBIERANIE, PRZETWARZANIE ORAZ JAKIEKOLWIEK WYKORZYSTYWANIE INFORMACJI ORAZ DANYCH ZNAJDUJĄCYCH SIĘ NA FORUM DO JAKICHKOLWIEK CELÓW JEST ZABRONIONE I GROZI KONSEKWENCJAMI PRAWNYMI.


AKTUALNIE JEST : ? AKTYWNYCH UŻYTKOWNIKÓW.

OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ - aby dołączyć do forum załóż nowy wątek w "Poczekalni" i napisz post według podanego wzoru.

#1 2014-04-12 20:34:45

Placzliwa

Gość

Mamo, tato, piję wodę

1. Czy próbowałaś/eś już kiedyś jakichkolwiek diet? Jeśli tak, to jakich?
Były to zazwyczaj jakieś idiotyczne z głowy. Albo liczenie kalorii przy każdym posiłku, czasem upychanie jedzenia w policzkach, wypluwanie, dużo ćwiczyłam. Szybko się kończyło.

2. Kiedy po raz pierwszy miałaś/eś styczność z pro aną?
Nie pamiętam, chyba dosyć dawno...

3. Czy byłaś/eś już kiedyś na jakimś forum pro ana? Na jakim?
Nie byłam.

4. Jak znalazłaś/eś nasze forum i czemu akurat to nas wybierasz?
Wujek google

5. Jaki jest Twój aktualny wiek i wzrost?
15 lat (proszę bez hejtów, daty urodzin się nie wybiera) i 175 cm wzrosu

6. Jaka jest Twoja waga *najwyższa *najniższa *obecna *docelowa?
*61, *51, *59, *45 lub 42 kg.

7. Czy jesteś pewna/y że wiesz, na czym polega bycie motylkiem i że będziesz w stanie przestrzegać zasad forum?
Jestem świadoma. Proszę nie mieszać do tego mojego wieku. Jestem w stanie przestrzegać zasad.

8. Czy miewasz czasem napady Bulimii?
Nie, upychałam tylko jedzenie do policzków. Nigdy nie wymiotowałam.

9. Czy zdarza Ci się samo-okaleczać?
Często biję się pałeczką po twarzy, brzuchu, udach.

10. Jakie masz oczekiwania wobec tego forum?
Zrozumienie, pomoc, zaakceptowanie. Nie mam co się rozpisywać, oczkuję chyba tego co każdy, nie czuję się wystarczająco silna aby podjąć owe wyzwanie sama.

11. Jak rozumiesz pojęcie "pro ana", czym ona dla Ciebie jest i jak patrzysz na tę sprawę?
,,Pro ana'' jest dla mnie tymczasowo jedynie nazwą. Możesz komuś przedstawić swojego psa, zdradzając jak się wabi, ale nie wiesz kim jest ten pies. Nie przedstawisz człowieka imieniem. ,,Pro ana'' jest nazwą. Nie wiem jak patrzę na tę sprawę. Dziwnie. Wydaje mi się, że inaczej i czasem czuję, że chciałabym się wznieść ponad chmury, latać. Być lekką, niech nikogo nie obrzydza moje ciało.

#2 2014-04-23 21:12:13

AngelDollfieDoll

Admin

Zarejestrowany: 2014-03-13
Posty: 628
Punktów :   
IMIĘ: Angela
DATA URODZENIA: 17.03.1995
WZROST: 165
WAGA NAJWYŻSZA: 75
WAGA OBECNA: 55
WAGA DOCELOWA: 50
MOTTO: evrthg. begins in our heads.

Re: Mamo, tato, piję wodę

na forum nie propagujemy anoreksji oraz poglądu, że motylki chcą ją posiadać, żadna z nas o to się nie modli, bo anoreksja to straszna choroba o czym niejedno z nas się przekonało na własnej skórze. Podchodzimy do tematu bardziej rozsądnie a to, co mamy z pro any, to niskie limity kalorii i na pewno to, ze podobają nam się nieco chudsze istotki niż przeciętnie innym ludziom. Żadne z nas natomiast nie chce się wyniszczać, dlatego staramy się nasze limity wykorzystywać w jak najbardziej pożyteczny sposób jedząc w pierwszej kolejności rzeczy, które są niezbędne dla naszego organizmu.

uważam, ze Twoja waga docelowa jest za niska, duzo za niska i zagraża zdrowiu. Czy jestes pewna, ze potrzebujesz ważyć az tak mało?


https://lh4.googleusercontent.com/-qXPTmVMQBnE/UynTBAs1nXI/AAAAAAAABgU/8lIqu4zcOok/w346-h192/everything_begins_in_our_heads.jpg
http://eu-pphoto0.ask.fm/811/695/059/910003024-1rasb11-8ogp7md99b82ap0/preview/1380123_727693923911897_1914173241_n.jpg

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.snoopdogg.pun.pl www.taka.pun.pl www.poke-game.pun.pl www.warzywko.pun.pl www.klasati.pun.pl