Forum Motylków - Nasz internetowy Dom

Forum Motylków- Nasz internetowy Dom


πσ†ђΐπφ ΐ$ ΐмρσ$$ΐЫє ₣σг ỷσμ, мỷ ₫єẫг ... !

Ogłoszenie





KOPIOWANIE, POBIERANIE, PRZETWARZANIE ORAZ JAKIEKOLWIEK WYKORZYSTYWANIE INFORMACJI ORAZ DANYCH ZNAJDUJĄCYCH SIĘ NA FORUM DO JAKICHKOLWIEK CELÓW JEST ZABRONIONE I GROZI KONSEKWENCJAMI PRAWNYMI.


AKTUALNIE JEST : ? AKTYWNYCH UŻYTKOWNIKÓW.

OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ - aby dołączyć do forum załóż nowy wątek w "Poczekalni" i napisz post według podanego wzoru.

#1 2014-04-14 14:57:46

BowTie

Gość

Gąsienica chce latać

1. Czy próbowałaś/eś już kiedyś jakichkolwiek diet? Jeśli tak, to jakich?
Moich wcześniejszych metod odchudzanie nie można nazwać dietą. Wyglądało to tak, że ostatni posiłek (najczęściej obiad) jadłam koło 12. Próbował również jogurtowej, ale niestety poległam.

2. Kiedy po raz pierwszy miałaś/eś styczność z pro aną?
Grubo ponad pół roku temu.

3. Czy byłaś/eś już kiedyś na jakimś forum pro ana? Na jakim?
Nie byłam.

4. Jak znalazłaś/eś nasze forum i czemu akurat to nas wybierasz?
Wujek Google. Adminki wydają się sympatyczne, a forum nie wygląda tak "drastycznie".  Według mnie w prost idealne dla początkującej "gąsienicy"

5. Jaki jest Twój aktualny wiek i wzrost?
Wiek: 16 Wzrost: 165cm Zdaję sobie sprawę z tego, że jestem młoda, ale mam świadomość tego w "co się pakuję" i jakie są tego konsekwencje. 

6. Jaka jest Twoja waga *najwyższa *najniższa *obecna *docelowa?
68kg 59kg 62kg 47kg

7. Czy jesteś pewna/y że wiesz, na czym polega bycie motylkiem i że będziesz w stanie przestrzegać zasad forum?
Jak już wspominałam jestem świadoma tego co mnie czeka, ale jestem na to gotowa. No i oczywiście będę przestrzegać zasad.

8. Czy miewasz czasem napady Bulimii?
Nie mam.

9. Czy zdarza Ci się samo-okaleczać?
Zdarzało mi się, teraz już nie.

10. Jakie masz oczekiwania wobec tego forum?
Oczekuję akceptacji i wsparcia. Chcę porozmawiać z ludźmi, dla których pro ana nie jest "wymysłem głupiej nastolatki z kilkoma kilogramami nadwagi"

11. Jak rozumiesz pojęcie "pro ana", czym ona dla Ciebie jest i jak patrzysz na tę sprawę?
Są to dla mnie ludzie dążący do ideału jakim jest chude ciało. Drogą pełną wyrzeczeń i trudu, która pod koniec da upragnione efekty i satysfakcję pokazania sobie samej, że ta gruba świnia, za która się zawsze uważałam, nareszcie może być motylkiem.

#2 2014-04-23 21:16:14

AngelDollfieDoll

Admin

Zarejestrowany: 2014-03-13
Posty: 628
Punktów :   
IMIĘ: Angela
DATA URODZENIA: 17.03.1995
WZROST: 165
WAGA NAJWYŻSZA: 75
WAGA OBECNA: 55
WAGA DOCELOWA: 50
MOTTO: evrthg. begins in our heads.

Re: Gąsienica chce latać

na forum nie propagujemy anoreksji oraz poglądu, że motylki chcą ją posiadać, żadna z nas o to się nie modli, bo anoreksja to straszna choroba o czym niejedno z nas się przekonało na własnej skórze. Podchodzimy do tematu bardziej rozsądnie a to, co mamy z pro any, to niskie limity kalorii i na pewno to, ze podobają nam się nieco chudsze istotki niż przeciętnie innym ludziom. Żadne z nas natomiast nie chce się wyniszczać, dlatego staramy się nasze limity wykorzystywać w jak najbardziej pożyteczny sposób jedząc w pierwszej kolejności rzeczy, które są niezbędne dla naszego organizmu.

Czy przypadkiem Twoja waga docelowa nie jest zbyt niska..? Nie potępiam niczego, tylko dbam o zdrowie. Na pewno jest Ci potrzebna tak niska waga? Moze na początek wyznacz sobei wyższy cel i zobacz, jak będziesz wyglądać..?


https://lh4.googleusercontent.com/-qXPTmVMQBnE/UynTBAs1nXI/AAAAAAAABgU/8lIqu4zcOok/w346-h192/everything_begins_in_our_heads.jpg
http://eu-pphoto0.ask.fm/811/695/059/910003024-1rasb11-8ogp7md99b82ap0/preview/1380123_727693923911897_1914173241_n.jpg

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.100procentpunx.pun.pl www.taka.pun.pl www.snoopdogg.pun.pl www.klasati.pun.pl www.warzywko.pun.pl