Forum Motylków - Nasz internetowy Dom

Forum Motylków- Nasz internetowy Dom


πσ†ђΐπφ ΐ$ ΐмρσ$$ΐЫє ₣σг ỷσμ, мỷ ₫єẫг ... !

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie





KOPIOWANIE, POBIERANIE, PRZETWARZANIE ORAZ JAKIEKOLWIEK WYKORZYSTYWANIE INFORMACJI ORAZ DANYCH ZNAJDUJĄCYCH SIĘ NA FORUM DO JAKICHKOLWIEK CELÓW JEST ZABRONIONE I GROZI KONSEKWENCJAMI PRAWNYMI.


AKTUALNIE JEST : ? AKTYWNYCH UŻYTKOWNIKÓW.

OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ - aby dołączyć do forum załóż nowy wątek w "Poczekalni" i napisz post według podanego wzoru.

#1 2014-04-14 19:14:39

crippledance

Gość

Hej, motylki.

Piszę tu, przekierowana z pierwszego forum.

1. Czy próbowałaś/eś już kiedyś jakichkolwiek diet? Jeśli tak, to jakich?
Próbowałam. Między innymi ABC, SGD, 2468, baletnicę, 500kcal, 300kcal, oczyszczającą na jabłkach. Na pewno było tego więcej.  Stosowałam głodówki, przeczyszczałam się.

2. Kiedy po raz pierwszy miałaś/eś styczność z pro aną?
+/- 3 lata temu, może chwilę wcześniej. W ciągu 2 miesięcy schudłam 6kg. Niestety byłam bardzo początkującym motylkiem, wpadłam w bulimię. Wymiotowałam 3-4razy dziennie. Na szczęście udało mi się przestać, choć nie ukrywam, że czasem stosuję tego typu metody. Jak to motylek - wzloty i upadki - wracam z okropną wagą pragnąc jak najszybciej się jej pozbyć.

3. Czy byłaś/eś już kiedyś na jakimś forum pro ana? Na jakim?
Byłam już na dwóch, z czego jedno usunęli (professional ana). Z drugiego musiałam zrezygnować, gdyż miałam poważne kłopoty - nie miałam głowy, żeby tam wchodzić.

4. Jak znalazłaś/eś nasze forum i czemu akurat to nas wybierasz?
Szukając w internecie. Wydaje się być bardzo uporządkowanym i zorganizowanym forum, a przede wszystkim jest aktywne!

5. Jaki jest Twój aktualny wiek i wzrost?
Mam 17 lat, 170cm.

6. Jaka jest Twoja waga *najwyższa *najniższa *obecna *docelowa?
Najwyższa - 57kg.
Najniższa - 46kg.
Obecna - 52kg. ;___;
Docelowa - 44/46kg.

7. Czy jesteś pewna/y że wiesz, na czym polega bycie motylkiem i że będziesz w stanie przestrzegać zasad forum?

Wiem na czym polega i mam nadzieję, że znowu będę mogła się nim nazywać. Zasady są czymś, co zawsze ułatwia mi zadania, więc regulamin forum jest dla mnie bardziej pomocą, niż ograniczeniem.

8. Czy miewasz czasem napady Bulimii?

Patrząc na moje napady bulimiczne sprzed dwóch lat myślę, że nie. Czasem jem kompulsywnie, ale nigdy nie przekraczam 700kcal, kiedyś pochłaniałam przynajmniej 2000kcal. Może zabrzmi to słabo, ale jest to coś z czego jestem...dumna.

9. Czy zdarza Ci się samo-okaleczać?

Od 6 miesięcy się nie okaleczam i nie sądzę, abym miała do tego wrócić.

10. Jakie masz oczekiwania wobec tego forum?

Chyba nie będzie zaskoczeniem to, że pragnę poznać osoby, z którymi będę mogła porozmawiać (nie tylko o ED), wyżalić się i liczyć na wsparcie. Mam nadzieję, że znajdę tu też osoby, które w razie potrzeby przywołają mnie do porządku i zmobilizują. Już sama obecność na tego typu forum jest mobilizacją.
W zamian postaram się okazać równie pomocna i udzielać na forum jak najczęściej.

11. Jak rozumiesz pojęcie "pro ana", czym ona dla Ciebie jest i jak patrzysz na tę sprawę?

Wchodząc w pro anę uważałam ją za coś o czym zawsze marzyłam. Świadomy wybór takiego sposobu na życie. Kiedy wszystko stało się bardziej poważne i zdałam sobie sprawę, że nie umiałabym jeść normalnie bez wyrzutów, sama miałam problem, żeby określić mój stosunek do ruchu pro-ana.
Staram się to teraz równoważyć, nie popadać w skrajność, traktować ją jako drogę, zbiór pewnych zasad gwarantujących mi samokontrolę, perfekcję i sposób na ukształtowanie się mojej silnej woli. Jest dla mnie sposobem na życie, czymś co towarzyszy mi nieustannie, wypełnia każdą minutę.

#2 2014-04-17 10:42:08

crippledance

Gość

Re: Hej, motylki.

Dziewczyny, kiedy mogę spodziewać się decyzji?
Jeśli macie pytania, chętnie odpowiem.

#3 2014-04-23 21:38:09

AngelDollfieDoll

Admin

Zarejestrowany: 2014-03-13
Posty: 628
Punktów :   
IMIĘ: Angela
DATA URODZENIA: 17.03.1995
WZROST: 165
WAGA NAJWYŻSZA: 75
WAGA OBECNA: 55
WAGA DOCELOWA: 50
MOTTO: evrthg. begins in our heads.

Re: Hej, motylki.

na forum nie propagujemy anoreksji oraz poglądu, że motylki chcą ją posiadać, żadna z nas o to się nie modli, bo anoreksja to straszna choroba o czym niejedno z nas się przekonało na własnej skórze. Podchodzimy do tematu bardziej rozsądnie a to, co mamy z pro any, to niskie limity kalorii i na pewno to, ze podobają nam się nieco chudsze istotki niż przeciętnie innym ludziom. Żadne z nas natomiast nie chce się wyniszczać, dlatego staramy się nasze limity wykorzystywać w jak najbardziej pożyteczny sposób jedząc w pierwszej kolejności rzeczy, które są niezbędne dla naszego organizmu.

Nie wiem, czy Twoja waga docelowa nie jest za niska proporcjonalnie do wzrostu patrząc? Troszczymy się o zdrowie użytkowników, stąd ten post. To forum ma troszke zmodernizowane podejście do pro-any, nie tak restrykcyjne i nie każdemu to odpowiada. Cyz na pewno te 42 kg to nie za mało? Wydaje mi się, że jednak tak... obecna waga już jest niedowaga w Twoim przypadku, co świadczy o tym, że właściwie jedyne nad czym możesz pracować to utrzymanie wagi i dostarczanie organizmowi odpowiedniej ilości białka i witamin.


https://lh4.googleusercontent.com/-qXPTmVMQBnE/UynTBAs1nXI/AAAAAAAABgU/8lIqu4zcOok/w346-h192/everything_begins_in_our_heads.jpg
http://eu-pphoto0.ask.fm/811/695/059/910003024-1rasb11-8ogp7md99b82ap0/preview/1380123_727693923911897_1914173241_n.jpg

Offline

#4 2014-04-28 21:00:13

crippledance

Gość

Re: Hej, motylki.

Przede wszystkim kajam się, że długo nie odpowiedziałam!


To też mi się podoba, że mimo niskich limitów kalorycznych jest w tym logika i zdrowy rozsądek.
Wydaje mi się, że moje spaczone podejście do wagi jest czymś, czego można się było spodziewać po tak długim kontakcie z pro aną.
Oczywiście nie traktuję pro any jako zapędzania się w chorobę. Trwając w tym ruchu się nie popadać w skrajność.
Waga 42kg może faktycznie była przesadą, myśląc nad tym chwilę dłużej myślę, że 44kg to najniższa liczba jakiej bym chciała.
W zasadzie nie chodzi mi też przede wszystkim o wygląd. Przede wszystkim chciałabym wyglądać tak, żeby czuć się dobrze we własnym ciele.
Dlatego wydaje mi się, że waga jest tu rzeczą dość zmienną. 

czekam na pytania.

#5 2014-04-28 21:03:10

crippledance

Gość

Re: Hej, motylki.

Trwając w tym ruchu staram się nie popadać w skrajność.*
W zasadzie nie chodzi mi też przede wszystkim o WAGĘ.*

- wybaczcie, ale kuję do masy sprawdzianów, już nawet nie wiem, co piszę. ;o

#6 2014-04-28 21:36:44

AngelDollfieDoll

Admin

Zarejestrowany: 2014-03-13
Posty: 628
Punktów :   
IMIĘ: Angela
DATA URODZENIA: 17.03.1995
WZROST: 165
WAGA NAJWYŻSZA: 75
WAGA OBECNA: 55
WAGA DOCELOWA: 50
MOTTO: evrthg. begins in our heads.

Re: Hej, motylki.

Nic się nie stało

Hmmm takie pytanie poza tematem : co sądzisz na temat zachowania "coś'a" z tego drugiego , założonego przez Ciebie wątku?


https://lh4.googleusercontent.com/-qXPTmVMQBnE/UynTBAs1nXI/AAAAAAAABgU/8lIqu4zcOok/w346-h192/everything_begins_in_our_heads.jpg
http://eu-pphoto0.ask.fm/811/695/059/910003024-1rasb11-8ogp7md99b82ap0/preview/1380123_727693923911897_1914173241_n.jpg

Offline

#7 2014-04-28 21:38:57

AngelDollfieDoll

Admin

Zarejestrowany: 2014-03-13
Posty: 628
Punktów :   
IMIĘ: Angela
DATA URODZENIA: 17.03.1995
WZROST: 165
WAGA NAJWYŻSZA: 75
WAGA OBECNA: 55
WAGA DOCELOWA: 50
MOTTO: evrthg. begins in our heads.

Re: Hej, motylki.

uważam, ze jesteś osobą rozsądną i odnajdziesz się na naszym forum, tak więc witam na pokładzie proszę o podanie na mój mail (AngelDollfieDoll@gmail.com) nazwy użytkownika jaką chcesz mieć oraz adresu mailowego, na który mam założyć konto. Hasło wyśle mailem zwrotnym - należy je zmienić przy pierwszym logowaniu.


https://lh4.googleusercontent.com/-qXPTmVMQBnE/UynTBAs1nXI/AAAAAAAABgU/8lIqu4zcOok/w346-h192/everything_begins_in_our_heads.jpg
http://eu-pphoto0.ask.fm/811/695/059/910003024-1rasb11-8ogp7md99b82ap0/preview/1380123_727693923911897_1914173241_n.jpg

Offline

#8 2014-04-29 18:36:23

crippledance

Gość

Re: Hej, motylki.

Jejku, dzięki dziewczyny! Już wysyłam.

Co do zachowania coś'a, to w ogóle nie rozumiem jaki problem. Nie zareagowałam odpowiednio szybko, więc mogłyście stwierdzić, że zrezygnowałam. Wątek został przywrócony, jestem zadowolona i wszystko super.  Najwyraźniej ktoś żywi do Was straszny żal i stara się Was sprowokować, co bardzo mnie rozbawiło.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.warzywko.pun.pl www.taka.pun.pl www.klasati.pun.pl www.100procentpunx.pun.pl www.poke-game.pun.pl