Forum Motylków - Nasz internetowy Dom

Forum Motylków- Nasz internetowy Dom


πσ†ђΐπφ ΐ$ ΐмρσ$$ΐЫє ₣σг ỷσμ, мỷ ₫єẫг ... !

Ogłoszenie





KOPIOWANIE, POBIERANIE, PRZETWARZANIE ORAZ JAKIEKOLWIEK WYKORZYSTYWANIE INFORMACJI ORAZ DANYCH ZNAJDUJĄCYCH SIĘ NA FORUM DO JAKICHKOLWIEK CELÓW JEST ZABRONIONE I GROZI KONSEKWENCJAMI PRAWNYMI.


AKTUALNIE JEST : ? AKTYWNYCH UŻYTKOWNIKÓW.

OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ - aby dołączyć do forum załóż nowy wątek w "Poczekalni" i napisz post według podanego wzoru.

#1 2014-04-23 10:13:52

xoxo1991

Gość

Potrzebuje pomocy...

Czesc mam 23 lata-tak wiem ze to duzo...Mam problem z odzywianiem moja waga przez ostatnie lata bardzo sie zmienia potrafilam przytyc do 65 kg przy wzroscie 163...Jestem bardzo zmotywowana od tygodnia prowadze diete do 1000 kcal ale chce zejsc do 500.Niestety potrzebuje wsparcia i pomocy osob trzecich,znajomi nie rozumieja ze taka dieta do dazenie do perfekcji jesli mamy jakis cel musimy do niego dazyc...kiedys bardzo czesto wymiotowalam trzymalam wage 49 kg chce do niej wrocic ale moj pkt docelowy to 48 kg potrzebuje rad opinii innych rownie zaangazowanych i zmotywowanych osob ktore wiedza co oznacza ideal.

#2 2014-04-23 12:55:56

 Laura

POCZWARKA

50241832
Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2014-03-21
Posty: 107
Punktów :   
IMIĘ: Laura
MIEJSCE ZAMIESZKANIA: Bielsko-Biała
DATA URODZENIA: 12.04.1997
WZROST: 164,4
WAGA NAJWYŻSZA: 85
WAGA OBECNA: 82 ?
WAGA DOCELOWA: 50

Re: Potrzebuje pomocy...

Jeśli szukasz wsparcia i motywacji myślę, że trafiłaś w idealne miejsce
Jeżeli chcesz do nas dołączyć załóż nowy wątek w RECEPCJI i odpowiedz na wszystkie pytania Admini wkrótce rozpaczą twój wniosek
Pytania  na które musisz odpowiedzieć znajdują się tutaj : http://www.motylki-proana.pun.pl/viewtopic.php?id=3
Miłego dnia

Ostatnio edytowany przez Laura (2014-04-23 12:56:38)

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poke-game.pun.pl www.100procentpunx.pun.pl www.snoopdogg.pun.pl www.warzywko.pun.pl www.taka.pun.pl