Forum Motylków - Nasz internetowy Dom

Forum Motylków- Nasz internetowy Dom


πσ†ђΐπφ ΐ$ ΐмρσ$$ΐЫє ₣σг ỷσμ, мỷ ₫єẫг ... !

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie





KOPIOWANIE, POBIERANIE, PRZETWARZANIE ORAZ JAKIEKOLWIEK WYKORZYSTYWANIE INFORMACJI ORAZ DANYCH ZNAJDUJĄCYCH SIĘ NA FORUM DO JAKICHKOLWIEK CELÓW JEST ZABRONIONE I GROZI KONSEKWENCJAMI PRAWNYMI.


AKTUALNIE JEST : ? AKTYWNYCH UŻYTKOWNIKÓW.

OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ - aby dołączyć do forum załóż nowy wątek w "Poczekalni" i napisz post według podanego wzoru.

#1 2014-04-26 11:53:22

Jolene

Gość

Przygarnijcie mnie

1. Czy próbowałaś/eś już kiedyś jakichkolwiek diet? Jeśli tak, to jakich?
Nigdy nie byłam zwolenniczką konkretnych diet. Kiedyś przed 3 miesiące byłam na dukanie, schudłam pięknie, ale później pojechałam do pracy,wróciłam do normalnego odżywiania i przytyłam niesamowicie dużo. Od czasu do czasu znajduję jakąś dietę i trzymam się jej przez jakiś czas,ale w konsekwencji zawsze dochodzi do tego,że to dla mnie za dużo i za drogo.
2. Kiedy po raz pierwszy miałaś/eś styczność z pro aną?
W wieku 15 lat przestrzegałam wszystkich zasad i motywowałam się tą społecznością. Jadłam mało, dużo ćwiczyłam, pisałam dużo postów i prowadziłam bloga. Trwało to ok 3 lat. Później w wyniku wielu wydarzeń w moich życiu zmieniłam ścieżkę, wpadłam w depresję, straciłam kontrolę nad swoim życiem i jedzeniem,brakuje mi tego.
3. Czy byłaś/eś już kiedyś na jakimś forum pro ana? Na jakim?
Kiedyś, teraz niestety już nie pamiętam na jakim. Nie byłam bardzo aktywną uczestniczką,ze względu na to,że byłam bardzo wrażliwa,łatwo było mnie urazić. Jednak kochałam czytać te wątki, lubiłam to wsparcie i codzienne przeglądanie forum mnie motywowało.
4.Jak znalazłaś/eś nasze forum i czemu akurat to nas wybierasz?
Google. Z moich obserwacji wynika,że jest tu motywująco i bezpiecznie.
5. Jaki jest Twój aktualny wiek i wzrost?
23 lata, 166
6. Jaka jest Twoja waga *najwyższa *najniższa *obecna *docelowa?
Ciężko mi powiedzieć, bo nie wiem czy okres kiedy miałam 16lat i ważyłam 45kg się liczy. W ostatnim czasie najniżej udało mi się zejść do 59kg. Najwyższa to 70kg. Aktualna 66. Docelowa- 50.
7. Czy jesteś pewna/y że wiesz, na czym polega bycie motylkiem i że będziesz w stanie przestrzegać zasad forum?
Jestem pewna. Jestem też starsza niż gdy zaczynałam się tym interesować i bardziej zdeterminowana. Robię to bardzo świadomie.
8. Czy miewasz czasem napady Bulimii?
Jako takich nie. Zdarza mi się bardzo rzadko,że zwracam to co zjadłam gdy zjem za dużo.
9. Czy zdarza Ci się samo-okaleczać?
Zdarzało mi się gdy byłam młodsza, teraz nie. Nie zamierzam do tego wracać.
10. Jakie masz oczekiwania wobec tego forum?
Oczekuję wsparcia, porad, tricków a także co najważniejsze narastającej motywacji. Myślę,że moja obsesja na punkcie odchudzania i wiedza na ten temat może również się przydać. Chcę widzieć jak radzą sobie inne dziewczyny, chcę móc powiedzieć  komuś ile schudłam bez dziwnych spojrzeń i komentarzy, chcę móc też wyżalić się jeśli coś pójdzie nie po mojej myśli. Chcę znów zyskać kontrolę nad swoim życiem.
11.11. Jak rozumiesz pojęcie "pro ana", czym ona dla Ciebie jest i jak patrzysz na tę sprawę?
Perfekcja. To dążenie do ideału nie tylko pod względem wagi i figury ale w każdej dziedzinie życia. To zamiłowanie do chudości,oddawanie czci pięknu i wzgarda dla tłuszczu i lenistwa. To sposób na życie.

#2 2014-04-26 13:11:27

AngelDollfieDoll

Admin

Zarejestrowany: 2014-03-13
Posty: 628
Punktów :   
IMIĘ: Angela
DATA URODZENIA: 17.03.1995
WZROST: 165
WAGA NAJWYŻSZA: 75
WAGA OBECNA: 55
WAGA DOCELOWA: 50
MOTTO: evrthg. begins in our heads.

Re: Przygarnijcie mnie

Z mojej strony pytanie : Czy liczysz kalorie i mniej więcej ile wynosi Twój dzienny limit?

Co masz na myśli pisząc , ze masz "obsesję na punkcie odchudzania" ?

Wydajesz się być dość rozsądną osobą, podoba mi się Twoje podejście i świadomość tego, że nie można popaść w skrajność, że trzeba mieć kontrolę aby nie przekroczyć pewnej granicy za którą czai się prawdziwa choroba.
I w tym miejscu kolejne pytanie : czy masz jakiekolwiek symptomy anoreksji?


https://lh4.googleusercontent.com/-qXPTmVMQBnE/UynTBAs1nXI/AAAAAAAABgU/8lIqu4zcOok/w346-h192/everything_begins_in_our_heads.jpg
http://eu-pphoto0.ask.fm/811/695/059/910003024-1rasb11-8ogp7md99b82ap0/preview/1380123_727693923911897_1914173241_n.jpg

Offline

#3 2014-04-26 13:19:14

Jolene

Gość

Re: Przygarnijcie mnie

Aktualnie nie liczę kcal, określam je na oko, tzn jeśli zjem obiad to analizuję ile mniej więcej mógł mieć kcal, ile zostaje mi jeszcze do wykorzystania,ale robię to coraz dokładniej i skrupulatniej.
Jeśli chodzi o obsesję odchudzania to dodatkowe zwałki tłuszczu wpędzają mnie w zły nastrój, staram się jeść  jak najwięcej warzyw, odchudzać jak najbardziej mogę swoje posiłki,najgorsze są weekendy które spędzam z chłopakiem, a który odczuwa przyjemność dzięki karmieniu mnie i zawsze wie czym najlepiej mnie kusić;)
Nie mam jadłowstrętu. Nie wyrzucam jedzenia,nie jem samej sałaty. Po prostu mam manię kontrolowania wszystkiego i źle się czuję z brakiem tego.

#4 2014-04-26 13:50:58

AngelDollfieDoll

Admin

Zarejestrowany: 2014-03-13
Posty: 628
Punktów :   
IMIĘ: Angela
DATA URODZENIA: 17.03.1995
WZROST: 165
WAGA NAJWYŻSZA: 75
WAGA OBECNA: 55
WAGA DOCELOWA: 50
MOTTO: evrthg. begins in our heads.

Re: Przygarnijcie mnie

Aha, rozumiem To wiele wyjaśnia
Powiedz mi jakie masz limity jeśli chodzi o kalorie?
jak przykładowo wygląda Twój jadłospis?


https://lh4.googleusercontent.com/-qXPTmVMQBnE/UynTBAs1nXI/AAAAAAAABgU/8lIqu4zcOok/w346-h192/everything_begins_in_our_heads.jpg
http://eu-pphoto0.ask.fm/811/695/059/910003024-1rasb11-8ogp7md99b82ap0/preview/1380123_727693923911897_1914173241_n.jpg

Offline

#5 2014-04-26 14:30:31

Jolene

Gość

Re: Przygarnijcie mnie

1500 to jest maks, ale to wszystko zależy od tego na co mam akurat nastrój.
Przykładowo wczoraj:
śniadanie: kefir
lunch: zapiekanka ziemniaczana z brokułami,porem i mnóstwem ziół
w pracy: baton musli cranberry and goji sante
dwa jogurty pitne jogobelli 250g
kawa zbożowa, kawa rozpuszczalna, witaminy, energy drink, dużo wody

Nie jest to jadłospis z którego jestem najbardziej dumna,ale tak to wyglądało.

#6 2014-04-26 14:46:19

Jolene

Gość

Re: Przygarnijcie mnie

Sama nie wiem jakiego bilansu powinnam się trzymać,żeby było efektywnie ale bezpiecznie gdyż intensywnie pracuję fizycznie,więc spalam mnóstwo kcal. To również chciałabym poobserwować na forum,poczytać wpisy dziewczyn,zobaczyć ile spożywają,jak się z tym czują i dopasować się.
Nie chciałabym,żeby to było jak kiedyś,że w ciągu dnia zjadałam jedną marchewkę;) Ale z drugiej strony dobrze się z tym czułam;)

#7 2014-04-26 15:28:35

AngelDollfieDoll

Admin

Zarejestrowany: 2014-03-13
Posty: 628
Punktów :   
IMIĘ: Angela
DATA URODZENIA: 17.03.1995
WZROST: 165
WAGA NAJWYŻSZA: 75
WAGA OBECNA: 55
WAGA DOCELOWA: 50
MOTTO: evrthg. begins in our heads.

Re: Przygarnijcie mnie

hmmm ok, rozumiem Myślę, ze z takim rozsądnym podejściem idealnie wpasujesz się w klimat forum ; )
Podaj proszę mail na który ma być założone konto oraz nazwę użytkownika, jaką chcesz mieć. wyślij to w wiadomości prywatnej na mail AngelDollfieDoll@gmail.com. odeślę mailem zwrotnym hasło, które będziesz musiała zmienić przy pierwszym logowaniu Witam w naszych szeregach


https://lh4.googleusercontent.com/-qXPTmVMQBnE/UynTBAs1nXI/AAAAAAAABgU/8lIqu4zcOok/w346-h192/everything_begins_in_our_heads.jpg
http://eu-pphoto0.ask.fm/811/695/059/910003024-1rasb11-8ogp7md99b82ap0/preview/1380123_727693923911897_1914173241_n.jpg

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klasati.pun.pl www.warzywko.pun.pl www.taka.pun.pl www.poke-game.pun.pl www.snoopdogg.pun.pl