Forum Motylków - Nasz internetowy Dom

Forum Motylków- Nasz internetowy Dom


πσ†ђΐπφ ΐ$ ΐмρσ$$ΐЫє ₣σг ỷσμ, мỷ ₫єẫг ... !

Ogłoszenie





KOPIOWANIE, POBIERANIE, PRZETWARZANIE ORAZ JAKIEKOLWIEK WYKORZYSTYWANIE INFORMACJI ORAZ DANYCH ZNAJDUJĄCYCH SIĘ NA FORUM DO JAKICHKOLWIEK CELÓW JEST ZABRONIONE I GROZI KONSEKWENCJAMI PRAWNYMI.


AKTUALNIE JEST : ? AKTYWNYCH UŻYTKOWNIKÓW.

OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ - aby dołączyć do forum załóż nowy wątek w "Poczekalni" i napisz post według podanego wzoru.

#1 2014-05-05 20:51:53

Dejwid

Gość

Heeeej

Hej, jak się macie? Myślę o Was moje drogie
U mnie aktualnie nie za bardzo. Owszem, cały miesiąc jadłem ładnie pięknie, bez głodówek i napadów bulimii, ale gdy waga zbliżyła się do 55 kg to coś we mnię pękło. Chyba znowu jestem na etapie wolę się zagłodzić niż przytyć choćby pół kilo. W pracy i na uczelni sukcesy, ale co z tego. Niedługo utonę we własnym tłuszczu. U psychiatry nie byłem już około miesiąca. Nie mam chęci do niej iść póki co.
heh, mam nadzieję, że u Was znacznie lepiej niż u mnie.
Serdecznie pozdrawiam. Coraz częściej myślę, aby do Was wrócić...

#2 2014-05-09 13:43:23

rudaa

Gość

Re: Heeeej

Hej, jak to się stało, że tu jesteś?  Czy mogę poznać trochę Twoja historię i pkt. Widzenia mężczyzny...od 8lat zmagam się z zqburzeniami jedzenie, ale jeszcze nie spotkałam na swej drodzie głodówki faceta:)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.warzywko.pun.pl www.taka.pun.pl www.poke-game.pun.pl www.klasati.pun.pl www.snoopdogg.pun.pl