Forum Motylków - Nasz internetowy Dom

Forum Motylków- Nasz internetowy Dom


πσ†ђΐπφ ΐ$ ΐмρσ$$ΐЫє ₣σг ỷσμ, мỷ ₫єẫг ... !

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie





KOPIOWANIE, POBIERANIE, PRZETWARZANIE ORAZ JAKIEKOLWIEK WYKORZYSTYWANIE INFORMACJI ORAZ DANYCH ZNAJDUJĄCYCH SIĘ NA FORUM DO JAKICHKOLWIEK CELÓW JEST ZABRONIONE I GROZI KONSEKWENCJAMI PRAWNYMI.


AKTUALNIE JEST : ? AKTYWNYCH UŻYTKOWNIKÓW.

OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ - aby dołączyć do forum załóż nowy wątek w "Poczekalni" i napisz post według podanego wzoru.

#1 2015-04-19 20:52:52

Pelagia

Gość

Prośba o przyjęcie

Czy próbowałaś/eś już kiedyś jakichkolwiek diet? Jeśli tak, to jakich?  Owocowe, warzywne, kapuściana, Kopenhacka

2. Kiedy po raz pierwszy miałaś/eś styczność z pro aną?  1-2 lata temu

3. Czy byłaś/eś już kiedyś na jakimś forum pro ana? Na jakim?  Nie

4. Jak znalazłaś/eś nasze forum i czemu akurat to nas wybierasz?  Przeszukiwałam internet kilka tygodni zanim znalazłam czynne i poważne forum

5. Jaki jest Twój aktualny wiek i wzrost? 43 lata 154cm

6. Jaka jest Twoja waga *najwyższa *najniższa *obecna *docelowa?  39 kg

7. Czy jesteś pewna/y że wiesz, na czym polega bycie motylkiem i że będziesz w stanie przestrzegać zasad forum? Tak I Tak

8. Czy miewasz czasem napady Bulimii?  Czasem mam ochotę zwrócić "nadwyżkę" ale zrobiłam to kilka razy w życiu

9. Czy zdarza Ci się samo-okaleczać? Nie!

10. Jakie masz oczekiwania wobec tego forum?  Potrzebuję wsparcia w ana. Chciałabym poznać inne Motylki żeby być częścią Grupy

11. Jak rozumiesz pojęcie "pro ana", czym ona dla Ciebie jest i jak patrzysz na tę sprawę?  "Szczupłe jest Piękne". Zawsze chciałam taka być. Podziwiam Dziewczyny Ana. Nie znoszę otyłości. Uważam że grubi są co najmniej nieapetyczni...

#2 2015-04-19 23:39:38

Pelagia

Gość

Re: Prośba o przyjęcie

W prośbie o przyjęcie zmazała mi się odpowiedź na pkt 6 więc dopisuję

6. Jaka jest Twoja waga *najwyższa *najniższa *obecna *docelowa?  54kg , 41kg , 47kg , 39 kg

#3 2016-05-23 23:54:01

SkinnyGirl

Gość

Re: Prośba o przyjęcie

Byłam na wielu dietach, ostatnia dieta jaką robiłam to była skinny psycho diet..na pewno nie ostatni raz
1. 80, 59.1, ok 60, 50
2. Po raz pierwszy z Aną spotkałam się 4 lata temu...dzięki niej schudłam do 60kg z 80..
3. Nie byłam.
4. Szukam miejsca, które da mi znowu motywację i w które bęę mogła się angażować, napisać o porażkach i sukcesach, poradzić się oraz doradzić komuś
5. 165cm wzrostu i 16 lat
6. Tak. Jestem motylkiem.
7. Czasami tak, ale wtedy zmuszam się do spania, w razie wpadki wymuszam wymioty.
8. Byłam uzależniona, ale już nie.
9. Chciałabym aby ktoś czasem dał mi kopa w tyłek i zmotywował jak jest cięzko i chce mieć gdzie i z kim pisać o czymś, o czym nie powiem ludziom z mojego otoczenia..oczekuje zrozumienia i wsparcia
10. Pro Ana....zawsze wpisująć te 2 słowa czuje, że jest to dla mnie cholernie ważne, żyję tym juz kilka lat....jest dla mnie ważna, nie daje jej obrażać, to moje życia, to część mnie...to moja przyjaciółka..."szczupłe jest piękne"-powtarzam sobie to jak przeglądam Ane i doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że kocham kości i dążę do tego, aby były coraz bardziej wystające i piękniejsze! na tłuszcz nie mogę patrzeć....

#4 2017-04-19 21:10:35

loliyyn

Gość

Re: Prośba o przyjęcie

1. SGD, owocowa oraz wymyślałam sobie sama. Dawałam limit kaloryczny etc
2. Około 2,5roku temu
3. Byłam, niestety nikt się tam nie udzielał.
4. Spotkałam wiadomośc na twitterze o tym forum, sprawdziłam i widzę, że tutaj się odnajdę i zostanę zaakceptowana i przede wszystkim zrozumiana.
5. 18, 165cm
6. Najwyższa : 73kg, Najniższa:56kg, Obecna: 62,6kg, Docelowa: 50kg
7. Tak wiem i rozumiem na czym to polega i będę w stanie ich przestrzegać.
8. Miałam raz, kilka miesięcy temu, aktualnie miewam takie myśli, ale tego nie robię.
9. W przeciągu ostatnich kilku miesiącach zrobiłam to 3 razy. Od 3tygodni jestem ' czysta'
10. ' Pro Ana' daje mi poczucie bezpieczeństwa oraz poczucie zrozumienia i wsparcia. Wiem, że tutaj nie zostanę skrytykowana, ale w moim otoczeniu staram się też pokazywać, że istnieją motylki, które to kontrolują i robią to em świadomie.
     ' szczupłe jest piękne ' - kości zostały stworzone po to by je pokazywać, a nie zakrywać pod warstwą tłuszczu. Powtarzam to gdy mam ochotę na jakiekolwiek słodycze i pomaga.

   
     Liczę, że docenicie szczerość 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poke-game.pun.pl www.klasati.pun.pl www.100procentpunx.pun.pl www.taka.pun.pl www.warzywko.pun.pl