Forum Motylków - Nasz internetowy Dom

Forum Motylków- Nasz internetowy Dom


πσ†ђΐπφ ΐ$ ΐмρσ$$ΐЫє ₣σг ỷσμ, мỷ ₫єẫг ... !

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie





KOPIOWANIE, POBIERANIE, PRZETWARZANIE ORAZ JAKIEKOLWIEK WYKORZYSTYWANIE INFORMACJI ORAZ DANYCH ZNAJDUJĄCYCH SIĘ NA FORUM DO JAKICHKOLWIEK CELÓW JEST ZABRONIONE I GROZI KONSEKWENCJAMI PRAWNYMI.


AKTUALNIE JEST : ? AKTYWNYCH UŻYTKOWNIKÓW.

OBECNIE PRZEPROWADZAMY REKRUTACJĘ - aby dołączyć do forum załóż nowy wątek w "Poczekalni" i napisz post według podanego wzoru.

#1 2017-09-24 20:47:59

Anatta

Gość

Rekrutacja.

1. Czy próbowałaś/eś już kiedyś jakichkolwiek diet? Jeśli tak, to jakich?-chyba wszystkich

2. Kiedy po raz pierwszy miałaś/eś styczność z pro aną? - około 2010/2011

3. Czy byłaś/eś już kiedyś na jakimś forum pro ana? Na jakim? - tak, ale juz jest nieaktywne.

4. Jak znalazłaś/eś nasze forum i czemu akurat to nas wybierasz? - na jakimś portalu lub blogu. Szukam aktywnego forum.

5. Jaki jest Twój aktualny wiek i wzrost? - 26 / 167

6. Jaka jest Twoja waga *najwyższa *najniższa *obecna *docelowa? - 75 / 47 / 67 / ?

7. Czy jesteś pewna/y że wiesz, na czym polega bycie motylkiem i że będziesz w stanie przestrzegać zasad forum? - tak.

8. Czy miewasz czasem napady Bulimii? - wilczy głód, przeczyszczanie. nie wymiotuję.

9. Czy zdarza Ci się samo-okaleczać? - kiedyś tak.

10. Jakie masz oczekiwania wobec tego forum? - szukam wsparcia i zrozumienia.

11. Jak rozumiesz pojęcie "pro ana", czym ona dla Ciebie jest i jak patrzysz na tę sprawę? - nie znam innej "diety", innego odchudzania. Nie znam innego życia. Od kilku lat nie ma dnia, chwili, potrawy, kiedy nie myślę o tym ile, co, jak i po co zjadłam. Dekalog nigdy nie był dla mnie niczym ważnym, ot słowa. Ważne jest dla mnie to, co w głowie mam ja.

#2 2018-01-17 19:46:00

Natalia

Gość

Re: Rekrutacja.

Nadal potrzebujesz pomocy?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poke-game.pun.pl www.klasati.pun.pl www.warzywko.pun.pl www.taka.pun.pl www.snoopdogg.pun.pl